• Kategorie
  • Szukaj
  • LAMPY - NOWOCZESNE OŚWIETLENIE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nic tak nie nadaje charakteru wnętrzom, jak odpowiednie oświetlenie, lecz nie ma dobrego oświetlenia bez pięknej lampy. Nowoczesna lampa, wykonana z materiałów najwyższej jakości to nie tylko źródło światła, ale także ozdoba każdego pomieszczenia. Elegancki żyrandol w centralnym punkcie, a do tego gustowny kinkiet czy dwa dające klimatyczne, stłumione światło to tylko jeden z pomysłów na wypełnienie blaskiem Twojej przestrzeni. W naszej ofercie znajdziesz designerskie lampy wiszące do salonu, piękne lampy stojące, kinkiety, wygodne lampy biurkowe czy urocze lampki do pokoju dziecięcego. Zadbaj o właściwe, ale również przytulne oświetlenie w swoim domu już dziś. 

 Lampa do salonu - bijące źródło światła w Twoim domu

 Salon to miejsce, w którym skupia się życie domu. To w nim spędzamy najwięcej czasu i to zarówno relaksując się, bawiąc się z dziećmi czy pracując. Dlatego dobrze, aby lampy w salonie pozwalały na różnorodne oświetlenie wnętrza, w zależności od pory dnia i naszych potrzeb. Umiejscowiona centralnie duża lampa sufitowa lub elegancki żyrandol, dopasowane do powierzchni salonu i wysokości stropów, to zawsze dobre rozwiązanie. Warto jednak uzupełnić nasz pokój dzienny o światło punktowe, na przykład nad stołem lub wyspą kuchenną w przypadku salonów z aneksem, czy świecącymi cieplejszym światłem kinkietami, tworzącymi nastrój i pomagającymi się zrelaksować. Dopełnieniem wnętrza może być piękna lampa stojąca.

 

Sypialnia nie tylko po ciemku


To, że większość czasu w sypialni spędzamy przy zgaszonym świetle, nie znaczy, że lampa do sypialni to element, który można zlekceważyć. Tutaj jednak rolę większą niż umiejscowiony centralnie żyrandol mogą odegrać subtelne kinkiety nad łóżkiem lub eleganckie lampy stojące, będące ozdobą nocnych stolików, tworzące przytulną atmosferę i pozwalające oddać się lekturze tuż przed zaśnięciem. Oczywiście lampy sufitowej nie należy pomijać, a warto potraktować ją bardziej jako dekorację, niż główne źródło światła.

 

Pokój dziecięcy – właściwe światło dla niemowlaka i nastolatka


Właściwe oświetlenie pokoju dziecięcego zależy przede wszystkim od tego, czy nasza pociecha ma kilka tygodni czy kilkanaście lat. Pokoik niemowlęcia potrzebuje przytulnego, ciepłego światła. Do takiego wnętrza doskonale nadadzą się urocze kinkiety z półeczką czy przykryte ozdobnym abażurem lampy stojące. Starsze dziecko lub nastolatek, mający swój gust i chcący urządzić wnętrze po swojemu postawi prędzej na nowoczesną lampę wiszącą. Ważnym elementem, tak z praktycznego jak i dekoracyjnego punktu widzenia będzie również designerska lampka biurkowa oraz lampa na stolik nocny.